شرکت مخابرات استان سمنان
صفحه اول
تماس با ما
RSS
دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨ - |
  • نرم افزار اندروید 2020 منتشر شد. جهت دریافت نرم افزار به بخش نرم افزارهای کاربردی مراجعه فرمایید.
    نرم افزار اندروید 2020 با هدف دسترسی آسان مشترکین به برخی از امکانات مربوط به حساب کاربری خود ،منتشر شد.

با تشکر از انتخاب محصولات شرکت سهامی مخابرات استان سمنان، به اطلاع می رساند خدمات پشتیبانیADSLدر تمامی ساعات شبانه روز (365*7*24) آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به کاربران گرامی می باشد. با استفاده از مطالب و مطالعه مستندات موجود در سایت، امکان رفع مشکلات سرویس مهیا گردیده است. همپنین با استفاده از روش های زیر می توانید از خدمات پشتیبانی آنلاین بهره مند گردید:
- تماس تلفنی با شماره 2020 و ارتباط با کارشناسان.
- دانلود و اجرای برنامه هوشمند پشتیبانی ویژه

سایر سرویس ها و محصولات:

 

سرویس شبکه خصوصی مجازیVPN/MPLS L3

MPLS(Multi Protocol Label Switching)يکي از پروتکل های مهم IP مي باشد که سوئيچينگ مبني بر بسته لايه دو ايجاد کرده و از اطلاعات Forwardingلايه سه استفاده مي کند MPLSاز الگوريتم جابجايي برچسب براي هدايت بسته ها استفاده نموده و هرLSR (Label Switch Router)در شبکه از تکنيک جابجايي برچسب براي هدايت بسته ها به سمت مقصد نهايي استفاده مي نمايد. شركت مخابرات ایران با ارائه این سرویس قابلیت برقراری ارتباط بين دو يا چند نقطة دلخواه مورد درخواست مشتري از طريق شبكه موجود را فراهم می نماید. مشتري با اتصال دو سر اين ارتباطات به سوئيچهاي و يا روتر ها مي‌تواند يك شبكة خصوصي مجازي بين نقاط برقرار نمايد.

سرويس اينترانت

با توجه به حجم بالاي تبادل اطلاعات در سطح کشور اين شرکت اقدام به ايجاد بستري ارتباطي جهت برقراري ارتباط با سرويس دهندگان داخلي نموده و با اين روش امکان اتصال کاربران شبکه را به اينگونه سرويس دهندگان ميسر ساخته است. با ايجاد يک بستر وسيعIPدر سطح کشور با گستردگي در مراکز کليه استان ها و همچنين قابليت دسترسي کليه شهرها به اين شبکه از طريق شبکه هاي دسترسي استاني ( ATM،TDM )، شرکت مخابرات ايران سرويسي بنام اينترانت به متقاضيان ارائه مي دهد که در اين سرويس IPآدرس هاي Privateدر داخل کشور بصورت يکتا و سازمان دهي شده توسط شرکت مخابرات ايران تخصيص داده مي شود.

سرویس های PTP و PTMP

سرويسPTPشركت مخابرات ایران که قادر است بين دو نقطة مورد درخواست (در داخل هراستان) از طريق مودمهايDSL ابتدا از محل سايت Aمشتری تا نزديکترين مرکز مخابراتی و از طريق بستر TDMو یا ATMپس از گذر از مرکز مخابراتی سايت Bبه نقاط انتهايی مشتری در سايت Bارتباط مورد نظر را برقرار نمايد.
سرويسPTMP داخل استانی يك سرويس تعميم يافتة PTPاست. در اين سرويس بنا به درخواست مشتري ارتباط بين يك نقطة مركزي با چند نقطه به صورت يك به چند برقرار مي‌گردد. اين سرويس مخصوص مشترياني است كه دارای يك سايت مركزي(Data Center) بوده و نیازمند برقراری ارتباط با سایت های ديگر هستند.