شرکت مخابرات استان سمنان
صفحه اول
تماس با ما
RSS
دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨ - |

راهنمای نصب مودم Gnet

اگر مدل مودم خود را نمی دانید این راهنما را مطالعه نمایید.


ابتدا اتصالات لازم را بین مودم و کامپیوتر و خط تلفن برقرار می کنید
توجه کنید دستگاه دیگری به کامپیوتر وصل نباشد حتی از طریق وایرلس
مرورگر خود را باز می کنید و در نوار آدرس این IP را وارد می کنید 192.168.1.1 و اینتر را می زنید
از شما نام کاربری و کلمه عبور پرسیده می شود هردو را admin بزنید
صفحه ای باز می شود که در آن از نوار آبی سمت چپ قسمت WAN را انتخاب میکنید و از زیر مجموعه های آن Channel Configuration را انتخاب می کنید. 
در وسط صفحه ای که باز می شود جدولی می بینید با عنوان Current ATM VC Table داخل دایره ی آن کلیک کرده و پس از انتخاب، دکمه ی delete را می زنید. 
VPI, VCI را 35 وارد می کنید و Channel Mode را روی PPPoE قرار می دهید. سپس در قسمت PPP settings نام کاربری و کلمه ی عبوری که از  شرکت مخابرات استان سمنان دریافت کرده اید را وارد می کنید و در نهایت دکمه ی Add را می زنید. در این مرحله باید چراغ اینترنت روی مودم روشن شده باشد.

 

حال از نوار سمت چپ گزینه ی Wireless را انتخاب کنید. Basic settings را از زیرمجموعه های این گزینه انتخاب کنید در قسمت SSID نام دستگاه خود را به دلخواه انتخاب کنید و Apply Changes را بزنید.

 

 

حال از منوی سمت چپ زیر گزینه ی Security را از زیرمجموعه های Wireless انتخاب می کنید. مانند تصویر Encryption را روی حالت WPA2 Mixed قرار دهید. سپس Pre-Shared Key Format را روی حالت Passphrase قرار داده و در قسمت Pre-Shared Key برای دستگاه خود پسورد می گذارید که این پسورد باید بیش از 8 رقم باشد. با کلیک بر روی گزینه ی Apply Changes تنظیمات مودم شما تکمیل شده است.